Бритни се пофали со прекрасната новогодишна декорација во својот дом

Бритни се пофали со прекрасната новогодишна декорација во својот дом

Поп ѕвездата Бритни Спирс ја пофали Новогодишната декорација во нејзиниот дом на Твитер.

Пејачката објави фотографија од нејзината масивна елка покриена со шарени декорации и блескави светилки.

Во пријатна и пространа куќа украсена со детали како што се цветни аранжмани, фенери и големи ирваси поставени веднаш до елката.

Многумина забележаа дека Бритни веќе подготви изненадувачки подароци за децата под елката.