Бред Пит виден на забавата за 50-тиот роденден на Џенифер Анистон!?

Бред Пит виден на забавата за 50-тиот роденден на Џенифер Анистон!?

Бред Пит се обиде да помине незабележан додека се упатуваше на големата роденденска забава на Џенифер Анистон.

55-годишниот актер беше фотографиран кога влегуваше во хотелот „Sunset Tower“ во Лос Анџелес, каде неговата бивша сопруга го славеше јубилејниот роденден.

Бред и Џенифер беа во брак од 2000 до 2005 година. Само неколку месеци по нивната разделба, стана јасно дека се вистинити гласините дека тој започнал врска со Анџелина Џоли.