Бред Пит ќе стане татко!?

Бред Пит ќе стане татко!?

Веќе неко време се шпекулира дека славниот холивудски актер Бред Пит повторно ќе стане татко.

Бред Пит е во врска со младата германска манекенка Никол Потуралски. Американските медиуми објавија дека Никол е бремена, а ако тоа е вистина, актерот ќе стане татко по седми пат. Никол е бремена во трет месец и треба да се породи на пролет.

Ниту актерот ниту пак манекенката ги демантираа овие информации.