Блејк Лајвли се појави во јавност по раѓањето на третото дете

Блејк Лајвли се појави во јавност по раѓањето на третото дете

Блејк Лајвли започна со активна промоција на својот најнов филмски проект „Rhythm Section“.

32-годишната актерка присуствуваше на премиерата на филмот во Њујорк. На црвениот тепих, харизматичната ѕвезда се појави во црна кадифена креација од Долче и Габана.

Својот моден избор, сопругата на Рајан Рејнолдс го надополни со чизми од Кристијан Лобутин и накит од Лорејн Шварц.