Бјанка Балти не успеа да ги сокрие своите бујни гради

Бјанка Балти не успеа да ги сокрие своите бујни гради

Моделот Бјанка Балти се појави на еден настан во Њујорк и го сврте вниманието кон нејзиниот избор на фустан што ја откри.

Италијанската убавина Бјанка Балти, која се прослави со фотографирањето за Sports Illustrated, беше главната ѕвезда на вечерта на забава во Њујорк.

Таа прошета на црвениот тепих со фустан кој и создаваше проблеми.

Иако се обиде да го задржи длабокото деколте под контрола, во еден момент фустанот се помести и нејзините брадавици ги видоа сите.