Бијонсе и Џеј Зи во пастелни аутфити

Бијонсе и Џеј Зи во пастелни аутфити

Музичките ѕвезди се подготвуваат за големото доделување на наградите Греми.

По тој повод,  беше огранизирана забава од од Roc Nation, компанија во сопственост на Џеј Зи, на која присуствуваа многу ѕвезди од шоу-бизнисот.

49-годишниот рапер сосем очекувано беше придружуван од Бијонсе. Парот се појави на свеченоста во креации во пастелни нијанси.

Фустанот на 37-годишната пејачка доаѓа од модната куќа Balmain, додека Џеј Зи е облечен во костум од Frère.