Бидејќи го преспал нивното излегување, девојката на овој начин му се одмаздила на своето момче

Бидејќи го преспал нивното излегување, девојката на овој начин му се одмаздила на своето момче

Се што сакала Натали Вивер е неделното попладне да го помине со своето момче Стивен Хал.

Меѓутоа, Стивен во сабота вечер излегол со своите пријатели и се напил чашка повеќе, а потоа дошол во раните утрински часови и заспал. Натали решила да му се одмазди на своето момче на многу креативен и несекојдневен начин.

Својот љубен го нашминкала и му направила маникир, а целот процес го фотографирала и го објавила на социјалните мрежи.

Стивен беше шокиран кога се разбуди. Пробав да го убедам дека така нашминкан дошол дома – низ смеа разкажува Натали.

Двајцата добро се насмеавме на ова, а тој не беше ни малку лут поради тоа – изјави Натали и додаде дека била изненадена колку нејзиното момче цврсто спиело додека го шминкала.