Бела Хадид во новата кампања на Chrome Hearts

Бела Хадид во новата кампања на Chrome Hearts

Супермоделот Бела хадид уште еднаш застана пред објективите за рекламната кампања за очила за сонце и накит на брендот Chrome Hearts за сезоната пролет-лето 2018.

Таа позираше покрај својот колега Џордан Барет,а фотографиите се дело на Лори Лин Старк.