Бела Хадид во модните кампањи на Bulgari и Џузепе Ѕаноти

Бела Хадид во модните кампањи на Bulgari и Џузепе Ѕаноти

Најновите ангажмани на 20-годишниот модел доаѓаат од Bulgari и Џузепе Ѕаноти. Популарната убавица позираше пред објективот на Тери Ричардсон за кампањата есен/зима за модни додатоци на луксузниот бренд Bulgari.