Бела Хадид објави фотографија на која е гола

Бела Хадид објави фотографија на која е гола

Младата ѕвезда на модната сцена, Бела Хадид, моментално поради работните обврски престојува во Венеција, но и од таму не ги заборави своите верни фанови на друштвените мрежи.

🔪🌹💎

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

Седејќи на столица скоро гола, Бела градите ги покри со рацете, а истовремено заводливо гледа во камерата, што посебно се допадна на нејзините следачи.

За само неколку сати оваа слика доби преку 700 000 лајкови, како и коментари во кои пишуваше дека никогаш не изгледала подобро.

in Eutopia 🌬🦋💙

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on