Бехати Принсло повторно бремена

Бехати Принсло и Адам Левин го очекуваат второто дете, година дена од раѓањето на нивната ќерка Дасти Роуз.

Убавите вести на Инстаграм ги објави Бехати, со фотографија на која се гледа нејзиното бремено стомаче.

Втора рунда – напиша таа.

Бехати и Адам станаа родители во септември минатата година, а од неодамна е објавено дека убавата манекенка и оваа година ќе ја биде на пистите за ревијата на Викторија Сикрет. Веруваме дека нејзината бременост нема да го промени нејзиното шетање по пистата.

 

ROUND 2…..

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on