Бебињата Кардашијан-Џенер ги освоија друштвените мрежи

Бебињата Кардашијан-Џенер ги освоија друштвените мрежи

Се чини дека промената на генерацијата во семејството Кардашијан-Џенер е веќе подготвена, барем ако е оценета од страна на фотографиите што се поставени од сестрите овие денови на социјалните мрежи.

Ким Кардашијан ги остави своите следачи на Instagram кога објави фотографија на најмладите членови на ова познато семејство.

Петмесечната Тру, осуммесечната Чикаго и седуммесечната Сторми станаа апсолутен хит за само неколку часа по објавувањето на оваа фотографија, така што нема сомневање дека медиумите ќе се занимаваат со нивните животи во иднина.

View this post on Instagram

💕 The Triplets 💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on