Џенифер Лопез на насловната на Harper’s BazaarМода и убавина
ПРЕКРАСНА,ПРИВЛЕЧНА,УБАВА КАКО И СЕКОГАШ!

Џенифер Лопез на насловната на Harper’s Bazaar

Џенифер Лопез привлекува погледи кон страниците на Harper’s Bazaar. 48-годишната ѕвезда сними фотосесија за модното списание и зборуваше за врската…

Бритни Шумејкер со разголени фотографииУбавици

Бритни Шумејкер со разголени фотографии

Бритни Шумејкер располага со неодолива заводливост и доминантен сексапил, со кои во секоја прилика ги покорува фотообјективите. Типкава едностано доминира…

Ванеса Хајдон побара развод од Доналд Трамп ЏуниорШоу бизнис и трач
РАЗВОД НА ДЕНОТ!

Ванеса Хајдон побара развод од Доналд Трамп Џуниор

Ванеса Хајдон, сопруга на најстариот син на американскиот претседател Доналд Трамп, покрена постапка за барање развод од нејзиниот сопруг, Доналд…

Кристијано Роналдо е геј!?Шоу бизнис и трач
Не ни се верува!

Кристијано Роналдо е геј!?

33-годишниот фудбалер Кристијано Роналдо го живее животот од соништата: има милиони на банкарската сметка, четири деца, прекрасна девојка, патува низ…

Ангелот на Викторија го открила рецептот за омиленото смутиЗдравје и Фитнес

Ангелот на Викторија го открила рецептот за омиленото смути

Секое утро, Адријана Лима го започнува денот со смути од авокадо кое и дава енергија, додека Бехати Принслу се колне…

Момчето на Бритни Спирс ги полуде женитеШоу бизнис и трач
СО ПРАВО...

Момчето на Бритни Спирс ги полуде жените

Девојките и завидуваат на изборот и на социјалните мрежи коментираат дека Сем е совршен маж. Поп-ѕвездата Бритни Спирс неколку месеци…

Најдобрите автомобили на 2018 Geneva Motor ShowАвто-мото
ПРЕКРАСНИ!

Најдобрите автомобили на 2018 Geneva Motor Show

Концептуалните автомобили најчесто ја привлекуваат најбројната публика на саемите на автомобили бидејќи често прикажуваат „луди“ идеи и дизајни. Тоа бил…

Кендал Џенер на насловната страница на “Vogue”Шоу бизнис и трач
КОНЕЧНО ИСКРЕНА

Кендал Џенер на насловната страница на “Vogue”

Иако има само 22 години, Кендал Џенер веќе е реалити ѕвезда и успешна манекенка со милиони на банкарската сметка, а…

Манекенката Џиџи Хадид и музичарот Зејн Малик официјално раскинааШоу бизнис и трач

Манекенката Џиџи Хадид и музичарот Зејн Малик официјално раскинаа

Манекенката Џиџи Хадид и музичарот Зејн Малик официјално раскинаа, а тоа го објавија со цивилизирано соопштение во кое кажаа за…

Џенифер Лопез ќе лансира козметичка линијаШоу бизнис и трач
УШТЕ ТОА И ФАЛЕШЕ

Џенифер Лопез ќе лансира козметичка линија

Фановите на пејачката и глумица едвај ја очекуваат новата козметичка линија од Лопез. Џенифер Лопез, позната по раскошните женски облини,…