Дара Бубамара со провокативни фотографии на инстаграмШоу бизнис и трач

Дара Бубамара со провокативни фотографии на инстаграм

Познатата српска пејачка Дара Бубамара важи за една од најатрактивните жени на балканската естрада, а со своите провокативни фотографии на…

Александра Пријовиќ се запишува во училиштето на ФилипШоу бизнис и трач

Александра Пријовиќ се запишува во училиштето на Филип

Филип Живоиновиќ ги учи бремените жени како да се однесуваат за време на бременоста, но и за време и после…

Викторија и Дејвид Бекам на романтична вечераШоу бизнис и трач
ЉУБОВ Е!

Викторија и Дејвид Бекам на романтична вечера

Додека продолжуваат да се шират шпекулации дека Викторија и Дејвид Бекам се разведуваат, парот нанижи уште една година од својот…

Aнгелот на Victoria’s Secret Роми Страјд ужива на ИбицаМода и убавина
УБАВИНИ

Aнгелот на Victoria’s Secret Роми Страјд ужива на Ибица

Роми Страјд уживаше во тропскиот одмор на Ибица. 22-годишниот ангел на Victoria’s Secret сподели фотографии од прекрасните локации кои ги…

Меланија Трамп покрај Доналд за Денот на независноста на САДШоу бизнис и трач
КАКО ШТО ИМ ДОЛИКУВА!

Меланија Трамп покрај Доналд за Денот на независноста на САД

По повод 4 јули, Денот на независноста на САД, Доналд и Меланија Трамп традиционално организираа пикник во Белата куќа, на…

Аделина Тахири позира со трудничкото стомачеШоу бизнис и трач
БАШ Е УБАВА

Аделина Тахири позира со трудничкото стомаче

Аделина Тахири деновиве објави интересна фотосесија на која позира со трудничкото стомаче. Познатата пејачка со албанско потекло на фотографиите е…

Изабел Голарт се вери со голманот Кевин ТрапШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Изабел Голарт се вери со голманот Кевин Трап

Изабел Голарт го прифати предлогот за брак на Кевин Трап. 33-годишниот модел, кој редовно соработува со Victoria’s Secret, на Instagram…

Силвестер Сталоне на семејна вечера со трите ќерки и сопругатаШоу бизнис и трач
ФАМИЛИЈАРНА ДРУЖБА

Силвестер Сталоне на семејна вечера со трите ќерки и сопругата

Семејството Сталоне го прослави Денот на независноста на САД со фамилијарна вечера во Лондон. Во познатиот ноќен клуб „Annabel’s“, Силвестер…

Адриана Лима се појави во минијатурен фустанШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНА Е

Адриана Лима се појави во минијатурен фустан

37-годишната манекенка Адриана Лима преку ден е на ревии на Модната недела во Париз, а навечер е на гламурозни забави.…

Меган Маркл блеска во модерно жолто покрај принцот ХариШоу бизнис и трач
ОД СЕКОГАШ ЗНАЕЛА ШТО ДА НОСИ

Меган Маркл блеска во модерно жолто покрај принцот Хари

Жолтата боја ги доживува своите „пет минути“ и веќе извесен период им е омилена на блогерките, светските брендови и вљубеничките…