Луксузна резиденција во Мексико#Убав живот

Луксузна резиденција во Мексико

Оваа прекрасна куќа во обликот Y, се наоѓа во малото гратче во Мексико, Сан Луис Потоси… Внатрешноста нуди прекрасен амбиент…

Актерот Џејсон Стејтам ќе се жениШоу бизнис и трач
ЧЕСТИТКИ

Актерот Џејсон Стејтам ќе се жени

Актерот Џејсон Стејтам и свршеницата, моделот Роузи Хантингтон-Вајтли, планираат да се земат пред крајот на годината. 51-годишниот Стејтам и 31-годишната…

Ангелите на Викторија сикрет позираат за ‘Body by Victoria’Мода и убавина
СОВРШЕНИ КАКО И СЕКОГАШ

Ангелите на Викторија сикрет позираат за ‘Body by Victoria’

Ангелите на Викторија сикрет повторно се обединија во фотосесија за нова рекламна кампања. Кампањата е насловена ‘Body by Victoria’. Топ моделите…

Џесика Алба ужива во улогата на мајкаШоу бизнис и трач
ШТО ДА НЕ...

Џесика Алба ужива во улогата на мајка

Мајчинството е важно и големо делче од сложувалката наречена живот за Џесика Алба. Популарната актерка, која успешно влезе во претприемничките…

Адријана Лима и Метин Хара заљубени како никогашШоу бизнис и трач
ЗАЉУБЕНИ ГУЛАПЧИЊА

Адријана Лима и Метин Хара заљубени како никогаш

Иако жолтиот печат постојано пишува вести за нивната разделба, Адријана Лима и Метин Хара посветено ја одржуваат својата љубовна врска.…

Антонио Бандерас организираше гала во МарбељаШоу бизнис и трач
БРАВО!

Антонио Бандерас организираше гала во Марбеља

Антонио Бандерас организираше хуманитарна гала вечер во Марбеља на која присуствуваа бројни славни личности.   58-годишниот актер беше придружуван од…

И Елена Ристеска ужива и се забавува на МиконосШоу бизнис и трач
СИТЕ СЕ ТАМУ

И Елена Ристеска ужива и се забавува на Миконос

Миконос е неизбежна летна дестинација за Елена Ристеска. Македонската пејачка моментално престојува на прекрасниот грчки остров заедно со пријатели. 32-годишната…

Анастасија Ражнатовиќ доживеала драма на МиконосШоу бизнис и трач
АХХХ....

Анастасија Ражнатовиќ доживеала драма на Миконос

На тазе пејачката и се случи непријатност пред крајот на летувањето. Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Ѓорѓе поминаа две недели…

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ прекрасен на Филмскиот фестивал во СараевоШоу бизнис и трач
ПРЕКРАСНИ СЕ

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ прекрасен на Филмскиот фестивал во Сараево

Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ беа едни од славните гости на вториот ден од Филмскиот фестивал во Сараево. Познатиот српски…

Нивес Целзијус со провокативни фотографии од грчките плажиШоу бизнис и трач
ХМММ...

Нивес Целзијус со провокативни фотографии од грчките плажи

За само еден ден полуголите задници на Нивес Целзијус и нејзината сестра Меа добија повеќе од 25.000 лајкови. Нивес и…