ASTRAL PROJECTION во Скопје!

SUN Production со гордост го најавува гостувањето на најголемиот транс бенд на сите времиња, израелските виртуози…

ASTRAL PROJECTION
www.facebook.com/astralprojectionofficial/
www.astral-projection.com

Со настап во живо и за првпат во Македонија на журка под отворено небо!!!

Домашна поддршка SUN Production дјите:

DARE
SOUNDKILLAH
HUMANOID

Одличен RCF Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу, лед скринови и многу повеќе…

Сабота 2 септември 2017
СТАДИОН на АРМ – Градски парк Скопје
Старт: 23:00

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 400 денари, а потоа 450 денари, во ПОЛА ЈУГОТОН иwww.kupikartizase.com продажните места низ целата земја