Ангелот на Victoria’s Secret објави фотографија од своето бебе

Ангелот на Victoria’s Secret објави фотографија од своето бебе

Познатиот модел Бехати Принслу и музичарот Адам Левин станаа родители на второ дете, ќерка по име Џио Грејс.

Убавата манекенка ја сподели првата фотографија од новороденчето на својот Instagram  профил.

Иако сите очекуваа да го видат лицето на на малата Џио Грејс, како и да проценат на кого изгледа малечката, мајката сепак одлучи да ја зачува нејзината приватност и ги фотографираше малите стапала.

Gio Grace Levine 2/15/18 She’s got her dads toes ??

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on