Aнгелот на Victoria’s Secret Роми Страјд ужива на Ибица

Роми Страјд уживаше во тропскиот одмор на Ибица.

22-годишниот ангел на Victoria’s Secret сподели фотографии од прекрасните локации кои ги посети на егзотичниот шпански остров. Атрактивниот модел беше придружуван од долгогодишното момче Лауренс ван Леувен со кого е во врска од тинејџерските години.