Анџелина Џоли се сели од Америка

Анџелина Џоли се сели од Америка

Анџелина Џоли по разводот со Бред Пит е подготвена да направи големи промени во својот живот.

Таа неодамна за едно интервју изјави дека сака да се пресели од Лос Анџелес, со изговор дека и е досадно таму. Анџелина сака да живее во Англија. Воедно се чека само да добие старателство над сите деца.

Во меѓувреме, од извор близок на актерката,  се дознава дека таа бара вила во Лондон која би била привремен дом додека не купи недвижнини таму.

View this post on Instagram

What is your favorite movie starring Angelina?

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on