Анџелина Џоли без градник на себе се прошета низ Лос Анџелес со своите деца

Анџелина Џоли без градник на себе се прошета низ Лос Анџелес со своите деца

Анџелина Џоли е фотографирана заедно со децата во Лос Анџелес додека сите заедно оделе на семеен ручек.

Актерката делувала расположена, пишуваат светските медиуми,  додека шетала со децата, а на себе носела само бела провидна маица без градник.