Анастасија Ражнатовиќ ужива на Тајланд

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Тајланд

За Анастасија Ражнатовиќ очигледно летото започнува уште во фебруари.

Таа со своите пријатели на социјалните мрежи сподели фотографии и видеа на кои позира во минијатурен костим за капење.

Наследничката на Цеца моментално ужива на Тајланд.

View this post on Instagram

You are all I need. @saint_johns_voda 💧

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on