Анастасија Ражнатовиќ го најави новиот спот

Анастасија Ражнатовиќ одлучи обожавателите да ги изненади со својата нова песна Ране, за која направи и високобуџетен спот.

Анастасија денес објави кадри од спотот на својот инстаграм профил, чија премиера е најавена за две недели.

Таа спотот ќе го објави на 26ти март, а кадрите може да ги погледнете во продолжение.

View this post on Instagram

RANE 26.03.2019 🖤

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on