Анастасија на плажа во Монте Карло

Анастасија на плажа во Монте Карло

Анастасија Ражнатовиќ во моментов е на летен одмор во Монте Карло, а фановите на социјалните мрежи секојдневно уживаат од нејзините провокативни фотографии.

Младата пејачка позирајќи во златно бикини ја покажа идеалната фигура.

Таа каде и да се појави привлекува големо внимание со нејзиниот провокативен изглед и секси тело, погледнете.