Ана и Раста ќе потрошат цело богатство за првиот роденден на Тара

Ана и Раста ќе потрошат цело богатство за првиот роденден на Тара

Ана Николиќ и Раста ќе потрошат вртоглава сума на пари за првиот роденден на нивната ќерка Тара.

Нивната ќерка една година ќе наполни на трети август годинава, но родителите веќе започнаа со подготовките за прославата.

Tara buba Mara!???

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

На забавата ќе присуствуваат околу 150 гости истата ќе се случи во луксузен хотел во Белград кој ќе биде украсен со посебни украси со кои просторот ќе наликува на Дизниленд.

Ja sam Tara Đurić i imam 6 meseci! ?❤?????

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Освен тоа пејачката ангажирала и 20 аниматори за деца, кловнови, принцези како и торта на пет ката.

Сето ова задоволство парот ќе ги чини 25 илјади евра.

4 months…Tararira i Simba!❤?

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on