Ана Николиќ ја покажа малата Тара

Ана Николиќ ја покажа малата Тара

Ана Николиќ се разведе од сопругот Стефан Ѓуриќ Раста, со кој малку подоцна се смири, а пред осум месеци на свет ја донесе ќерката Тара.

Сега на Instagram објави фотографија од малечката наследничка, која ги воодушеви нејзините фанови.

„Утре полнам 8 месеци… и после та-та и ба-ба конечно изговорив и ма-ма“, напиша Ана.

Sutra punim 8 meseci…i posle ta-ta i ba-ba KONACNO SAM IZGOVORILA I MA -MA!????

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on