Ана Николиќ ги сподели првите впечатоци за ќерката Тара

Ана Николиќ ги сподели првите впечатоци за ќерката Тара

Ана Николиќ минатата недела ја донесе на свет својата ќерка Тара, а таа и нејзиниот сопруг Раста сега со светот ги споделија првите впечатоци за неа.

Пејачката на Инстаграм објави фотографија од малечки стапала на штотоку родената Тара, со која ги разнежни фановите.

Мамин и татин свет, Тара! – напиша Ана покрај фотографијата.

Mamin i tatin svet!?❤?Tara!?‍?‍?

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Да потсетиме, ова е првото дете на пејачката и раперот. Раперот присуствуваше на породувањето, а веднаш после тоа отпатува на закажаните настапи.