Ана Кокиќ објави фотографија по разводот на Божиќ

Ана Кокиќ објави фотографија по разводот на Божиќ

Ана Кокиќ и Никола Раџен се разведоа на Божиќ, а јавноста ја информираа преку заедничко соопштение.

„Сакаме вас да ве известиме дека по десет години брак одлучивме да се разведеме. Заедно ја донесовме таа одлука да ставиме точка на нашиот брак. Ве молиме за разбирање и приватност како и приватност на нашите деца. Ние после се ќе останеме во добри односи и заедно ќе ги воспитаме нашите ќерки…“ стои во дел од соопштението на пејачката.

Но, после овие тешки моменти и секојдневни написи во медиумите јавноста очекуваше пејачката да се изолира далеку од очите на јавноста и дека нема да се огласува.

Но Ана објави фотографија на својот Инстаграм профил со своето куче, но еден детаљ и тоа како ги изненади фановите.

Станува збор за бурмата која Ана се уште ја носи на својата рака, погледнете.