Ана Ивановиќ блеска после породувањето

Ана Ивановиќ блеска после породувањето

Ана Ивановиќ изгледа одлично откако пред неколку недели се породи, а дека мајчинството и годи може да се заклучи по фотографиите кои редовно ги објавува на социјалните мрежи.

Таа објави фотографија на Инстаграм, облечена во карирано одело кое го одбра за своето излегување со нејзиниот сопруг Бастијан.

Вечера со мојот маж – напиша тенисерката под фотографијата која ја објави на нејзиниот профил.

Покрај тоа што одлично изгледа, не можеме а да не ја забележиме нејзината насмевка на лицето, но и на лицето на нејзиниот сопруг.

Парот живее во Чикаго, а синчето го доби на 17 март.