Амбросио во секси издание

Амбросио во секси издание

Традиционалната забава Amfar во Милано собра неколку познати личности, а како една од најсексипилните дами се издвои Алесандро Амбросио.

Бразилскиот модел зачекори на црвен тепих во атрактивен сребрен фустансо со светки.

Долгата пресек ја открија нејзината долга и нога, а интересен отвор го привлече вниманието кон нејзиниот деколтет, кој, како што многумина забележаа, сега изгледаше многу повеќе од луксузен.

Фустанот на дизајнерката Џулиен Мекдоналд од Весли очигледно беше добар избор, бидејќи фановите од целиот свет го изразија својот ентузијазам за нејзиниот стил.

Александра, свесна за нејзиниот извонреден изглед, постојано позираше пред камерата.