Амал Клуни им се врати на работните обврски 9 месеци по породувањетo

Амал Клуни им се врати на работните обврски 9 месеци по породувањетo

Амал Клуни очигледно им се врати на работните обврски 9 месеци по раѓањето на близнаците.

Облечена во црн миди кожен фустан, повторно во фокусот беа нејзините бесконечно долги нозе, а изборот малку изненадува бидејќи вообичаено ја гледаме во елегантни, класични изданија.

Наскоро се очекува да излезе интервјуто за Вог кое Амал неодамна го снимила во удобноста на нејзиниот раскошен дом во Беркшир вреден 10 милиони фунти.