Алесандра Амбросио во бикини на плажа во Бразил

Алесандра Амбросио во бикини на плажа во Бразил

Алесандра Амбросио уживаше на плажа во Порто Алегре, Бразил, со сестра си Алини и својата најдобра пријателка Жизел.

38-годишниот модел, кој до 2017 година ги носеше ангелските крилја на Victoria’s Secret, го покажа своето фит тело во црни бикини.