Алесандра Амбросио ја промовира својата бикини линија „Gal Floripa“

Алесандра Амбросио ја промовира својата бикини линија „Gal Floripa“

Манекенката и поранешниот ангел на „Викторија сикрет“ го покажа своето совршено тело во бикини.

Алесандра Амбросио на својот Инстаграм профил објави фотографии во бикини од линијата „Gal Floripa“, која ја дизајнираше заедно со својата сестра и најдобрата пријателка.

View this post on Instagram

Raising vibrations @ home 💫 #staysafe

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

View this post on Instagram

Wave & Flow 🌛🌕🌜

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

View this post on Instagram

High tides , high vibes ✨ #FLOWstyle

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on