Александра Пријовиќ во секси костим за капење

Александра Пријовиќ во секси костим за капење

Следниот месец ќе се венчаат Филип Живојиновиќ и Александра Пријовиќ, а пред свадбата таа ги изненади фановите.

Имено Пријовиќ објави сексапилна фотографија во костим за капење истакнувајќи ги нејзините атрибути.

Фановите не се воздржаа од коментарите дека пејачката е уникатна, преубава и дека и нема никој рамен, погледнете.

@dusannpetrovic ??❤️ #tb

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on