Александра Пријовиќ се соблече во бикини

Александра Пријовиќ се соблече во бикини

Снаата на Брена, пејачката Александра Пријовиќ овие денови е на одмор во Монте Карло каде ужива со својот сопруг Филип Живојиновиќ.

Таа на својот Инстаграм профил се пофали со неколку фотографии од згодното тело на кое нема никаква трага од бременоста.

View this post on Instagram

🌊

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

View this post on Instagram

Beach selfie💦

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on