Александра Пријовиќ направи драстична промена

Александра Пријовиќ направи драстична промена

Пејачката Александра Пријовиќ која е бремена, празниците ги поминува во друштво на семејството и пријателите.

Поради бременоста пејачката ги откажа сите настапи,а неодамна се одлучи за една промена.

Имено, фолкерката одлучи да ја скрати косата. На „Инстаграм“ објави  фотографија на која се гледа промената.

View this post on Instagram

❤️ @aleksandra__official @carpediem_fbz

A post shared by Aleksandra Živojinović Fanpage (@aleksandrazivojinovic_fp) on