Александра Накова во жешка предновогодишна фотосесија

Александра Накова во жешка предновогодишна фотосесија

Секогаш кога ќе се спомне нејзиното име се крева прашина.  Нејзините видеа и фотографии се едни од најпрегледуваните на социјаолните мрежи или Јутјуб.

Млада, убава, згодна, сексапилна, провокативна, пожелна… едноставно – неодолива. Таква е една од најубавите модели и жени воопшто во Македонија,атрактивната гевгеличанка Александра Накова.

За миг се повлече од сцената, се омажи за бившиот кошаркар Никола Гајдаџиев, стана мајка на ќеркичката Леа, па набргу се разведе и… се врати! И во јавниот живот и на сцената!

Нејзините приватни фотографии од личните профили многу често ги преплавуваат социјалните мрежи и порталите.

Предновогодишна гламурозна пасторала од телесен раскош и убавина, распослани бујни атрибути, предизвикувачки пози и тетоважи… И секако: нејзината животна приказна во последниве 4-5 години.