Алекс Родригез сподели фотографија со Џенифер Лопез и четирите деца во кревет

Алекс Родригез сподели фотографија со Џенифер Лопез и четирите деца во кревет

Џенифер Лопез и Алекс Родригез организираа голема вечера за да го прослават Денот на благодарноста заедно со нивните семејства.

Но, пред да започнат да се подготвуваат за празникот, тие го поминаа утрото во кревет заедно со нивните деца. 43-годишниот поранешен бејзбол играч сподели фотографија на која тој позира заедно со 49-годишната пејачка, неговите две ќерки Ела и Наташа и близнаците на Џеј Ло, Макс и Ема.

„Благодарен сум за ваквите утра со оние кои најмногу ги сакам. Навистина сум благословен. Среќен Ден на благодарноста на сите вас и на вашите семејства“ – напиша тој.