Адријана Лима со фатален изглед заведуваше на галата на IWC

Адријана Лима со фатален изглед заведуваше на галата на IWC

На свеченоста која швајцарскиот бренд за луксузни часовници ја организираше во Женева, убавата Бразилка се појави во впечатлива креација.

Црвено-портокаловиот фустан е дел од колекцијата есен/зима 2018 на Брендон Максвел.