Адријана Лима има љубов

Адријана Лима има љубов

Адријана Лима има нова љубов од Турција.

Згодната Бразилка беше фотографирана со Емир Ујар на Миконос. 38-годишниот модел носеше долг фустан за на плажа додека се релаксираше со 37-годишниот бизнисмен.

View this post on Instagram

✨Mykonos ✨ @bodyglyph ✨🌙

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on