Адријана Лима го прослави 39-тиот роденден

Адријана Лима го прослави 39-тиот роденден

Атрактивната Бразилка организираше забава наречена „Havana Nights“ за блиските по повод својот 39-ти роденден.

На прославата, Лима носеше неонски фустан со висок шлиц од брендот Joshuan Aponte Designs и изгледаше совршено.