Адел позира во бикини

Адел позира во бикини

Адел ретко споделува фотографии на социјалните мрежи,но овојпат неможеше да не го направи тоа.

Откако ја намали својата тежина за повеќе од 40 килограми, 32-годишната пејачка сподели фотографија на која позира во горен дел од бикини и хеланки во градината од нејзиниот дом во Беверли Хилс. Нејзиниот пост беше посветен на откажаниот карневал во Нотинг Хил, кој секоја година се одржува на крајот од август.