Моника Белучи е модна диваМода и убавина
ПРЕУБАВА Е!

Моника Белучи е модна дива

Последната соработка на Моника Белучи е за „Sorbet“. Во најновиот едиторијал за списанието, 56-годишната филмска ѕвезда мами воздишки во прекрасни…

Манчестер Јунајтед има ново засилувањеСпорт

Манчестер Јунајтед има ново засилување

 Манчестер Јунајтед има нов фудбалер во своите редови. Амад Диало Траоре е новиот фудбалер кој ги напушти Аталанта уште во октомври,…

Кајли Џенер ја покажа својата сексипилностШоу бизнис и трач
WOW

Кајли Џенер ја покажа својата сексипилност

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер често објавува фотографии на својот Инстаграм. Овој пат, Кајли ги претстави своите атрибути објавувајќи…

Алесандра Амбросио секси и на плажаМода и убавина

Алесандра Амбросио секси и на плажа

Топ моделoт е на заслужен одмор во родниот Бразил. Се чини дека може да се снима серија за гардеробата на…

Гвен Стефани објави нова песнаМузика и филм

Гвен Стефани објави нова песна

Гвен Стефани ја објави својата нова песна со наслов „Let Me Reintroduce Myself“. Погледнете го новиот спот:

Џенифер Лопез ја дочека новата година на Тајмс скверМузика и филм
ПРЕКРАСНА

Џенифер Лопез ја дочека новата година на Тајмс сквер

Џенифер Лопез настапуваше на Тајмс сквер за дочекот на Нова година. По тој повод неколку дена претходно таа се појави…