Дурант се врати после два месециСпорт

Дурант се врати после два месеци

Дурант се врати на НБА паркетите после два месеци и тоа го направи со голем стил, бидејќи големата ѕвезда на…

Тренерот на Баерн: Ако веќе загубивме добро е што е на овој начинСпорт

Тренерот на Баерн: Ако веќе загубивме добро е што е на овој начин

Баерн Минхен со негатива од 2-3 ќе патува во Париз на реваншот со ПСЖ во четвртфиналето од Лигата на шампионите.…