Теодора со бујното деколте и жешкиот танц ги „запали“ социјалните мрежи (ВИДЕО)Шоу бизнис и трач

Теодора со бујното деколте и жешкиот танц ги „запали“ социјалните мрежи (ВИДЕО)

Познатата пејачка Теодора Џехверовиќ важи за една од најатрактивните јавни личности, а доста активна е и социјалните мрежи. Имено, сексапилната…

Ждрепка за Лига Европа – Адеми и Ристовски со Динамо против ВилјареалСпорт

Ждрепка за Лига Европа – Адеми и Ристовски со Динамо против Вилјареал

Хрватскиот првак Динамо Загреб кој синоќа сензационално го елиминираше Тотенхем на Жозе Мурињо со 3:0 после продолженија, во четвртфиналето на…

Германија со најдобрите против МакедонијаСпорт

Германија со најдобрите против Македонија

Селекторот на Германија, Јоаким Лев го објави списокот на играчи кои ќе конкурираат за првиот тим за престојните натперевари против…