Ѓорѓе Балашевиќ починаМузика и филм
ЗАСЕКОГАШ ЗАПАМЕТЕН ПО НЕГОВИТЕ СТИХОВИ

Ѓорѓе Балашевиќ почина

Големито Ѓорѓе Балашевиќ почина вчера попладнето. Тој беше лекуван на Инфективната клиника во Нови Сад поради воспалување на белите дробови.…

Рики Мартин има нов имиџМода и убавина
ИНТЕРЕСНА ПРОМЕНА

Рики Мартин има нов имиџ

Рики Мартин има нов имиџ. Познатиот пејач често на својот инстаграм профил објавува слики од својот секојдневен живот. Овојпат тој…

Парис Хилтон се вериШоу бизнис и трач
КОНЕЧНО

Парис Хилтон се вери

Парис Хилтон својот 40-ти роденден го прослави на приватен остров. На истиот тој остров таа на зајдисонце добила понуда за…

Кивито помага во борбата против вируситеЗдравје и Фитнес

Кивито помага во борбата против вирусите

Кивито е супер-овошје со многу лековити својства кое се смета за витаминско чудо заради разновидноста на витамини и минерали што…

Меси заминува од Барселона!?Спорт
ХМММ

Меси заминува од Барселона!?

Во фудбалските кругови се зборува дека Меси заминува од Барселона. Францускиот шампион – ПСЖ е еден од кандидатите за Меси.…

Ријана во топлес изданиеМузика и филм
КАКО НИКОГАШ ДОСЕГА

Ријана во топлес издание

Ријана повторно ги запали социјалните мрежи. Атркатвината пејачка на својот инстаграм профил објави нова фотографија на која е топлес гола. …

Бела Хадид е новото заштитно лице на Мајкл КорсМода и убавина
КАКО И СЕКОГАШ, ПРЕКРАСНА

Бела Хадид е новото заштитно лице на Мајкл Корс

Бела Хадид повторно е новото заштитно лице на Мајкл Корс. Во н0вата кампања Бела го истражува Њујорк во модни парчиња од…

Меган Маркл и принцот Хари очекуваат второ дете!?Шоу бизнис и трач
БРАВО

Меган Маркл и принцот Хари очекуваат второ дете!?

Меган Маркл и принцот Хари повторно ќе станат родители. Нивниот првороден син Арчи наскоро ќе добие друштво. Радосната вест за…

Претставена е новата Škoda Scala Edition SАвто-мото

Претставена е новата Škoda Scala Edition S

Scala Edition S е со повеќе перформанси од стандардната верзија. Четири цилиндерскиот 1.5 TSI мотор со 6-степен мануелен менувач. Сепак,…

Џенифер Лопез драстично го промени својот изгледМузика и филм
ХМММ

Џенифер Лопез драстично го промени својот изглед

Кога станува збор за Џеифер Лопез и за нејзиниот стајлинг веќе не сме изненадени од ништо. Но овојпат пејачката навистина…