Пристигнува замена за Мурињо во ТотенхемСпорт

Пристигнува замена за Мурињо во Тотенхем

Жозе Мурињо одново би можел да добие отказ и тоа овојпат од страна на Тотенхем. Португалскиот тренер не верува дека…

Кети Пери за прв пат во јавноста после породувањетоШоу бизнис и трач

Кети Пери за прв пат во јавноста после породувањето

Кети Пери за прв пат се појави во јавноста после породувањето. Таа заедно со нејзиниот сопруг Орландо Блум заминаа на одмор…