Клои Кардашијан се вери!?Шоу бизнис и трач

Клои Кардашијан се вери!?

Уште една од сестрите Кардашијан реши да стапне на лудиот камен. Додека Ким Кардашијан поднесе документи за развод од Канје…

Наташа Беквалац гола под тушМузика и филм
WOW

Наташа Беквалац гола под туш

Наташа Беквалац знае како да ги размрда своите обожаватели. Познатата пејачка на својот инстаграм профил сподели провокативна фотографија на која…

Рецепт за пијалок од куркума и ѓумбир за силен имунитетЗдравје и Фитнес

Рецепт за пијалок од куркума и ѓумбир за силен имунитет

Коренот од ѓумбир е богат со важни витамини и минерали и содржи бројни фитонутриенти кои имаат силни антиинфламаторни својства и…