Меси заминува од Барселона!?Спорт
ХМММ

Меси заминува од Барселона!?

Во фудбалските кругови се зборува дека Меси заминува од Барселона. Францускиот шампион – ПСЖ е еден од кандидатите за Меси.…

Ријана во топлес изданиеМузика и филм
КАКО НИКОГАШ ДОСЕГА

Ријана во топлес издание

Ријана повторно ги запали социјалните мрежи. Атркатвината пејачка на својот инстаграм профил објави нова фотографија на која е топлес гола. …

Бела Хадид е новото заштитно лице на Мајкл КорсМода и убавина
КАКО И СЕКОГАШ, ПРЕКРАСНА

Бела Хадид е новото заштитно лице на Мајкл Корс

Бела Хадид повторно е новото заштитно лице на Мајкл Корс. Во н0вата кампања Бела го истражува Њујорк во модни парчиња од…