Меган Маркл и принцот Хари очекуваат второ дете!?Шоу бизнис и трач
БРАВО

Меган Маркл и принцот Хари очекуваат второ дете!?

Меган Маркл и принцот Хари повторно ќе станат родители. Нивниот првороден син Арчи наскоро ќе добие друштво. Радосната вест за…

Претставена е новата Škoda Scala Edition SАвто-мото

Претставена е новата Škoda Scala Edition S

Scala Edition S е со повеќе перформанси од стандардната верзија. Четири цилиндерскиот 1.5 TSI мотор со 6-степен мануелен менувач. Сепак,…