Џенифер Лопез драстично го промени својот изгледМузика и филм
ХМММ

Џенифер Лопез драстично го промени својот изглед

Кога станува збор за Џеифер Лопез и за нејзиниот стајлинг веќе не сме изненадени од ништо. Но овојпат пејачката навистина…

Северина повторно во центарот на вниманиетоМузика и филм
КАКО И СЕКОГАШ

Северина повторно во центарот на вниманието

 Северина Којиќ објави нова фотографија на својот Инстаграм профил. Пејачката можеби не е во провокативно издание ама сепак за неполна…